ЗМІШУВАЧІ

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Тип монтажу
Тип змішувача
Вид змішувача

Знижки

ЗМІШУВАЧІ

ЗМІШУВАЧІ Товарів у наявності: 93

на сторінку
Показані 1 - 80 із 93 пунктів
Показані 1 - 80 із 93 пунктів

Як вибрати змішувач?
Сучасний ринок сантехнічних приладів пропонує покупцям недорогі, зручні в експлуатації і високотехнологічні прилади для вашого комфорту. Хороший змішувач повинен володіти високими технічними характеристиками, бути зручним в обігу і витримувати високе навантаження, адже середньостатистична людина користується краном дуже часто, і неякісний змішувач швидко прийде в непридатність. В наслідок, заміна змішувача зажадає великих тимчасових і грошових витрат. На щастя, на сьогоднішній день можна легко купити змішувач, який буде володіти хорошими естетичними характеристиками для прикраси дизайну інтер'єру ванної та стане головним інструментів економії води в квартирі.

Стаття в тему: Як вибрати змішувач

Відмінні характеристики сучасних змішувачів
Діапазон ціни на змішувачі досить широкий. Виробники сантехнічних приладів надають моделі дорогих іноземних змішувачів з високотехнологічною конструкцією і економічних моделей від вітчизняних виробників. Вартість змішувача визначається як фірмою-виробником, так і типом конструкції. На даний момент на ринку представлені моделі з найбільш зручними у використанні конструкціями: двовентильні (дві ручки для гарячої і холодної води), змішувачі (регулювання температури відбувається за допомогою повороту ручки), термостатичні (вода завжди однієї температури) і безконтактні (включення води відбувається без контакту зі змішувачем). Вибрати підходящий варіант змішувача при такому розмаїтті не складе великих труднощів. Незважаючи на те, що в багатьох сучасних ваннах встановлені зручні змішувачі з одним важелем, іноземні виробники продовжують випускати класичні двохвентильні моделі.

Також може бути цікава купуючи меблі для ванної кімнати комплектом з сантехнікою, ви економите на доставці!

Купити змішувач: Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Ужгород,Тернопіль,Київ, Харків, та інші міста України


Іноземні виробники прагнуть поліпшити характеристики сантехнічної продукції, тому багато змішувачі випускаються з додатковою функцією економії води і перемикання режимів (чистка зубів, душ, миття рук і багато інших). Можна придбати програмований змішувач з великим набором функцій, де поєднано максимальну кількість режимів. Наприклад, деякі змішувачі оснащені високотехнічним механізмом обмеження температури, що запобігає можливість отримати опік (дуже зручно, якщо в будинку є маленькі діти). Змішувачі з сучасними цифровими дисплеями дозволяють регулювати температуру одним натисканням кнопки.

Більшість змішувачів легко встановлюються у ванній кімнаті і кухонній раковині. Багато виробників пропонують унікальні моделі змішувачів з додатковими посадочними точками, які кріпляться на будь-якій частині ванній або раковини. До речі, придбати надійний змішувач від відомого виробника можна з абсолютно будь-якого міста країни.